Podrobný pohled na Link B7

FBL™ 2 Frame Joint

Skryté výhody

Tři patentované technologie a neuvěřitelně přesná výroba dělají tento skládací rámový mechanismus FBL 2 jeden z nejlepších ve světě skládacích kol. Je pevný, bezpečný a díky kluzným ložiskům vždy jednoduše použitelný.
Tři patentované technologie a neuvěřitelně přesná výroba dělají skládací mechanismus sloupku řízení FBL 2 jedním z nejlepších ve světě skládacích kol. Je pevný, bezpečný a díky kluzným ložiskům vždy jednoduše použitelný.
Plynulý pohyb
Zamykací tvarování
Naše patentovaná technologie používá čtyři ložiska igus® mezi pohyblivé hliníkové a ocelové díly tak, že skládání je vždycky plynulé a bez jakéhokoliv zbytečného odporu.
Chytrá páka
Přední a zadní plochy skládacího mechanismu jsou tvarovány tak, že se do sebe při zavření zamknou s cílem omezit pohyb rámu v krutu.
Opravitelnost
Patentovaná technologie umožňuje ovládací páce se po složení srovnat do roviny se plochou skládacího mechanismu a navíc se o něj opřít, takže nijak nepřekáží a navíc nehrozí, že byste ji nějak poškodili při přepravě.
Nerezové díly
Dobré věci jsou vyráběny tak, aby vydržely. Už od začátku proto designéři chtěli, aby mohl být náš skládací mechanismus opravitelný přímo u prodejců našich skládaček. Každý náhradní díl máme skladem v Ternu, nebo jej má rovnou dovozce, takže pokud kdy vůbec opotřebujete například kluzná ložiska, váš prodejce je bude moci opravit během několika minut.
Za studena opracované nerezové díly zaručují odolnost a dlouhou životnost, která je tolik potřebná pro každodenní používání kola za jekéhokoliv počasí.

DoubleTruss™ Technology

Stiffer by design

The rear half of Tern frames use a patented 3D structure we call DoubleTruss to build in extra stiffness. It helps resist torsional forces so our bikes flex less. That means increased stiffness and much better power transfer from the pedals to the rear wheel. The proof’s in the ride.

igus® Bearings

Smooth operator

German-made igus bearings make our frame joints the smoothest in the business. And, they’re dealer serviceable so that if they ever wear out, they can be replaced and your frame as good as new in just a few minutes.

Q-Lock™ Handlepost

Quick locking

The Q-Lock is quick and easy to use: Close the handlepost lever and the AutoLock engages, holding the lever in the locked position. The Q-Lock is also safe and strong: it exceeds tough European EN standards for strength and durability.

Magnetix™ 2.0

Keep it together

The Magnetix 2.0 uses powerful magnets to keep your bike folded for situations like carrying your bike up and down stairs. With a pull force 10-15 Kgf, the Magnetix 2.0 will keep your bike folded even when being jostled and moved about.